Aktualno:

Edukacija

Postanite certificirani ili licencirani vrlinolog!
Želite li novu karijeru radeći posao koji ima dušu i koji mjerljivo utječe na blagostanje korisnika?
Nemate vremena za dugotrajno školovanje? Ovo je za vas:
Poziv za prijave za Master program e-studija za vrlinologe! »

Natječaj za vrlinologe
Traže se vrlinolozi.
Uvjet završen tečaj "Vrlinologije".
Izvanredna primanja.
Posao se obavlja po želji od kuće ili na terenu.

Trenutno neaktualno!

stripKrajnje je vrijeme da nastavnici zarade koliko vrijede!

Naša organizacija omogućava svakom kvalitetnom nastavniku tj. mentoru da ima primanja dostojna njihove profesije zato što plaćamo svoje djelatnike po učinku.

Pozivamo sve građane koji su zainteresirani za obuku djece i kvalificirani za nase teme da se natječu za poziciju mentora Životne škole za predmet i temu u kojem su stručni ili/i imaju dovoljno saznanja.

Tko smo
Životna škola je osmišljena tako da nudi djeci obrazovanje koje nisu imali prilike dobiti konvencionalnim školovanjem ili od roditelja. Takvo obrazovanje bi trebalo dati praktičnu obuku i pripremu za primjenu naučenog gradiva u stvarnom zivotu. Prilikom naših programa učenici ne moraju dodatno učiti, polagati ispite ili pisati domaće zadaće, jer toga imaju više nego dovoljno kroz klasično školovanje. Naši programi su više praktični i kreativni, razvijajući desnu moždanu polutku, kao nadopuna standardnom obrazovanju, koje razvija uglavnom lijevu polutku mozga.
Pogledajte naš e-program "Blagostanje" (potrebno je registrirati se) - u njemu je popis modula koje naši mentori trebaju savladati i prenositi svojim učenicima. Alternativno, možete bez prijave pogledati drugi program s popisom naših tema ovdje.

Što nudimo

• Poticajna primanja
  • Mogućnost dodatne zarade kroz prodaju vlastitih ili naših priručnika, usluga, video materijala i ostalih prigodnih materijala.
  • Veliku slobodu u radu - svaki mentor ima slobodu da:
    • osmisli svoje mentorstvo samovoljno u okvirima vizije organizacije
    • samostalno odabire koje i koliko učenika želi mentorski voditi
    • angažira pomoćnike ili zamijenike po volji - kvalificirane stručnjake
    • koristi vlastite metode i tehnologiju
  • Pribavu korisnika programa (učenika) tj. učenika
  • Obuku za pojedine teme nastavnog programa
  • Obuku kako voditi samostalnu djelatnost

Što tražimo

• Samostalne voditelje nastave koji će sami osmisliti program svoje nastave, a u skladu s vizijom organizacije (ovo se odnosi samo na mentore koji su zaineresirani voditi radionice)
  • Kvalifikacije ne moraju biti konvencionalne, jer se predmeti potrebni za našu obuku djece ne podučavaju u konvencionalnom obrazovanju. Kako bismo znali da ste stvarno kompetentni u podučavanju tema programa potrebno je da nam priložite dokaz o obrazovanju i iskustvu po tim temama. Najbolje bi bilo da i sami prođete naš e-program "Blagostanje" za koji trebamo mentore te da popunite obrazac za dobivanje diplome kako bismo znali da ste odista prošli sve gradivo.
  • Osobe s izrazenim osjećajem i razumijevanjem u radu s djecom
  • Svaki mentor je zamoljen prijaviti samostalnu djelatnost ili obrt

Što je potrebno

• Poslati u e-mailu:
    • životopis s fotografijom;
    • kratko objašnjenje zašto biste bili dobar mentor uz napomenu jeste li kompetentni za rad s djecom ili s odraslima (ili s oboje);
    • dokaz o kompetenciji za podučavanje/mentoriranje tema našeg programa - jedno od:
      • diploma e-programa "Blagostanje" - dobivate je besplatno kad prođete gradivo našeg programa koji želite mentorirati. Prilikom prolaženja gradiva potrebno je popunjavati obrazac s kodovima iz testnih križaljki na kraju pojedinih modula programa.
  • Potvrda o nekažnjavanju (dostaviti naknadno nakon dogovora o suradnji).